Поширені запитання

Як забронювати гру?

Щоб забронювати гру, перейдіть на сторінку "Квести", оберіть потрібну дату та час, заповніть форму бронювання та очікуйте на дзвінок менеджера для підтвердження. Якщо в такий спосіб не вдається здійснити бронювання - зателефонуйте нам за вказаними контактами і ми з радістю допоможемо.

Якщо ми не встигнемо вийти з кімнати за 60 хв?

Якщо команда, навіть з підказками, не зможе вийти з кімнати за відведений час - двері відчиняться. За бажанням, гравці можуть повторно відвідати квест-кімнату і ще раз випробувати свої сили.

Якщо нас більше, ніж 4 гравці, наприклад, п'ятеро?

Найоптимальніша кількість гравців у команді - від 2-х до 4-х осіб. Якщо у вашій команді 5 людей і ви хочете зіграти разом - ви можете це зробити. Але, якщо кількість людей перевищує рекомендовану - відповідно зменшується обсяг загадок та головоломок, які в середньому припадають на кожного гравця, і гра може втратити свою гостроту. Якщо команда з цим погоджується - гра можлива. Більше, ніж на 5 гравців, квест-кімната не розрахована. В будь-якому випадку, якщо кількість гравців перевищує 4, ми рекомендуємо створити 2 команди і позмагатись за кращий час.

Чи залежить вартість гри від кількості гравців?

Ні, не залежить. Можливе єдине виключення, якщо у команді лише 1 гравець. В такому випадку буде надана спеціальна знижка, залежно від дня тижня та години. Але ми рекомендуємо все ж таки зібрати команду хоча б із 2 гравців - це істотно покращить якість гри і знизить вартість в розрахунку на кожного гравця.

Чи можна отримати підказки під час гри?

Так, звичайно. Ми уважно слідкуємо за грою і готові надати підказку у будь-який момент.

Якщо у вас залишились додаткові запитання - просто зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами, і ми з радістю допоможемо!